Ochrona zdrowia

mycie parąWytwornice pary spełniają wygórowane wymagania rynku medycznego, farmaceutycznego oraz weterynaryjnego. Te ważne dla ochrony naszego zdrowia gałęzie są w szczególnym stopniu narażone na ciągły kontakt z różnego rodzaju wirusami, bakteriami i drobnoustrojami, które w bardzo szybkim tempie uodparniają się na wszelkie środki chemiczne.
 
W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroką gamę profesjonalnych i przemysłowych odkurzaczy typu sucho-mokro oraz ekstrakcyjnych. Dzięki swoim gabarytom oraz dodatkowym akcesoriom znajdują zastosowanie na dowolnej powierzchni i pozwalają dotrzeć do najbardziej trudno dostępnych miejsc.
 
Generatory ozonu Detailking jedne z najwydajniejszych urządzeń dostępnych na rynku. Atrakcyjne ceny oraz szerokie spektrum zastosowań (dezynfekcja pomieszczeń, przewodów wentylacyjnych, klimatyzacji oraz usuwanie zapachów powodują, że te niewielkie urządzenia są skutecznym i sprawdzonym narzędziem pracy.
 
Jak wykazują badania, żaden szczep bakterii ani wirusa nie jest jednak w wstanie przetrwać w temperaturze suchej pary równej 140°C. Pogotowia, szpitale, punkty zabiegowe i ambulatoria, których sprzęt musi zostać poddany dezynfekcji, stają się celem rozwoju tej innowacyjnej i prostej zarazem technologii.