Przemysł

mycie parowe w przemyśleMyjnie parowe są doskonałym rozwiązaniem dla czyszczenia i dezynfekcji w szeroko rozumianym otoczeniu przemysłowym. Dzięki przesuszonej parze szybko i skutecznie możemy usunąć z wszelkiego rodzaju urządzeń i sprzętu smary, tłuszcze oraz inne zabrudzenia związane z ich eksploatacją. Dodatkowymi atutami jest możliwość bezpiecznego czyszczenia instalacji elektrycznych i elektronicznych oraz zdecydowana redukcja zużycia wody i detergentów co pozwala na stałe utrzymanie stanowiska pracy w czystych i komfortowych warunkach.
 
W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroką gamę profesjonalnych i przemysłowych odkurzaczy typu sucho-mokro oraz ekstrakcyjnych. Dzięki swoim gabarytom oraz dodatkowym akcesoriom znajdują zastosowanie na dowolnej powierzchni i pozwalają dotrzeć do najbardziej trudno dostępnych miejsc.
 
Generatory ozonu Detailking jedne z najwydajniejszych urządzeń dostępnych na rynku. Atrakcyjne ceny oraz szerokie spektrum zastosowań (dezynfekcja pomieszczeń, przewodów wentylacyjnych, klimatyzacji oraz usuwanie zapachów powodują, że te niewielkie urządzenia są skutecznym i sprawdzonym narzędziem pracy.