Transport

mycie parowe w przemyśleTransport i komunikacja publiczna to sfera, gdzie para stanowi niezastąpione narzędzie pracy. Sanitaryzacja, usuwanie uporczywych zabrudzeń z wszelkiego rodzaju tapicerek oraz usuwanie niechcianych zapachów to tylko kilka z możliwych zastosowań. Myjnia parowa pozostawia czyszczoną powierzchnię suchą i odświeżoną dzięki czemu pojazdy są gotowe do użycia niemal natychmiast. Liczne akcesoria pozwalają na użycie myjek parowych w różnych warunkach i celach, a wysoka temperatura pracy zapewnia pozbycie się pcheł, kleszczy, wszy i roztoczy z czyszczonego materiału.
 
W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroką gamę profesjonalnych i przemysłowych odkurzaczy typu sucho-mokro oraz ekstrakcyjnych. Dzięki swoim gabarytom oraz dodatkowym akcesoriom znajdują zastosowanie na dowolnej powierzchni i pozwalają dotrzeć do najbardziej trudno dostępnych miejsc.
 
Generatory ozonu Detailking jedne z najwydajniejszych urządzeń dostępnych na rynku. Atrakcyjne ceny oraz szerokie spektrum zastosowań (dezynfekcja pomieszczeń, przewodów wentylacyjnych, klimatyzacji oraz usuwanie zapachów powodują, że te niewielkie urządzenia są skutecznym i sprawdzonym narzędziem pracy.